Dołącz do Autoryzowanej Sieci Sprzedaży pomp ciepła Heiko!

Darmowe szkolenie montażowe dla wszystkich!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu montażu powietrznych pomp ciepła? Chcesz wiedzieć więcej o aktualnych przepisach prawnych i być na bieżąco
z możliwymi dofinansowaniami na zakup i montaż pomp ciepła? A może dopiero rozpoczynasz działalność w branży HVAC&R i chcesz poznać ofertę rynkową? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu montażowym organizowanym przez Refsystem Sp. z o.o.  Na szkoleniu poznasz charakterystykę urządzeń Heiko. Zdobędziesz wiedzę na temat ich budowy, funkcjonowania i prawidłowego montażu.  Szkolenia odbywają się online, dzięki czemu nie generujesz kosztów uczestnictwa, czy też dojazdu – do webinaru dołączysz zaledwie jednym kliknięciem. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, a po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Sprawdź najbliższy możliwy termin i zapisz się już dziś!

Szkolenia montażowe HEIKO – online

Brak terminów

Czego wymagamy od Ciebie:

 • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Zostań Autoryzowanym Punktem Serwisowym – zdobądź certyfikat i zyskaj maksymalne wsparcie dla Twojego biznesu!

 

Chcesz zyskać szeroki wachlarz możliwości sprzedażowych, wsparcie serwisowe i dodatkowe formy promocji – a wszystko to na najwyższym poziomie? Zapisz się na szkolenia certyfikujące Autoryzowanego Punktu Serwisowego pomp ciepła Heiko i podpisz umowę APS*, a otrzymasz dodatkowy pakiet korzyści:

 • Wysoka jakość urządzeń – oferta najczęściej wybieranych pomp ciepła w Polsce
 • Gwarancja 5 lat – energooszczędna technologia i zaawansowane rozwiązania pozwalają nam udzielić aż 5 lat gwarancji na pompy ciepła Heiko
 • Autoryzowany Partner – dołącz do grona najlepszych instalatorów pomp ciepła w Polsce. Dzięki cyklicznym szkoleniom i warsztatom zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, jakże niezbędne w branży HVAC&R.
 • Promocja Twojego biznesu w Internecie – sprzedając pompy ciepła Heiko zyskujesz wsparcie marketingowe producenta. Gwarantujemy różne formy wsparcia – począwszy od oznakowania miejsca sprzedaży, czy auta służbowego, po aktywną promocję Twojego biznesu w sieci, dzięki dedykowanej wizytówce.

Szkolenie Autoryzacyjne pomp ciepła Heiko jest płatne – 250 zł brutto/os. Szkolenia odbywają się w dedykowanych centrach szkoleniowych w Kwidzynie oraz w Poznaniu. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mają szansę na żywo zweryfikować poprawność uruchomionej instalacji, sprawdzić swoje umiejętności na wymuszonych kodach błędów, zweryfikować możliwości całego układu. Kilkugodzinne szkolenie nastawione jest przede wszystkim na część praktyczną – tak aby każdy uczestnik szkolenia autoryzacyjnego stał się ekspertem z zakresu prawidłowego montażu i  uruchamiania pomp ciepła. Budujemy siatkę kontaktów akredytacyjnych Najlepszych Fachowców – do której zapraszamy również Ciebie!

Zakres szkolenia APS:

 • Poprawność montażu pompy ciepła;
 • Automatyka w układach z pompą ciepła
 • Zakres pracy chłodniczej w trakcie pierwszego uruchomienia
 • Nastawy na sterowniku
 • Korzystanie z dedykowanej aplikacji
 • Uzupełnianie protokołu uruchomienia i protokołów serwisowych

Zapisy na szkolenia APS odbywają się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na szkolenia APS.