Heiko

Branża HVAC w ostatnich latach znacznie się rozwinęła, a Klienci mają coraz większe oczekiwania wobec urządzeń takich jak systemy klimatyzacji czy pompy ciepła. Heiko to marka, która powstała na potrzeby rozwijającego się rynku, a jej potencjał pozwala na nieustanne wprowadzanie najnowocześniejszych technologii. Systemy Heiko to rozwiązania przyjazne dla Użytkowników, Instalatorów, ale również – dla środowiska naturalnego. Heiko to marka, dla której bardzo ważny jest komfort Użytkownika.

Urządzenia cechują się przede wszystkim wysoką energooszczędnością, inteligentnym sterowaniem Wi-Fi oraz szybkim i łatwym montażem. Dodatkowym atutem jest minimalistyczny oraz nowoczesny wygląd. Bez problemu każdy z Użytkowników dopasuje systemy klimatyzacji lub pompy ciepła do swojego wnętrza. Funkcjonalność, elegancki design, energooszczędność oraz niezawodność to słowa idealnie opisujące urządzenia znajdujące się w ofercie Heiko.

Sukces, jakim była wysoka sprzedaż urządzeń ściennych Split, spowodował, że marka Heiko od 2018 r. wciąż się rozwija. Oferta firmy została poszerzona nie tylko o systemy Multi Split w oparciu o jednostki ścienne i kasetonowe. Asortyment Heiko powiększył się również o pompy ciepła THERMAL PLUS CO+CWU ze wbudowanym modułem hydraulicznym, pompy ciepła THERMAL CO+CWU oraz basenowe pompy ciepła POOL.
Dużym atutem produktów Heiko są ich inteligentne rozwiązania. W pompach ciepła oraz klimatyzatorach został użyty czynnik chłodniczy R32. Oznacza to, że urządzenia dostępne w ofercie marki są bardzo ekologiczne. Ich dodatkową zaletą jest cicha praca, uzyskana dzięki innowacyjnej technologii, która pozwala na skuteczne obniżenie poziomu hałasu.

Generalnym Dystrybutorem urządzeń HEIKO jest Refsystem Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu. Dystrybucja systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła nie odbywa się tylko na terenie Polski do największych polskich hurtowni. Urządzenia marki HEIKO dystrybuowane są również za granicę do takich państw jak: Francja, Belgia, Litwa czy Holandia.

Urządzenia HEIKO to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym zapewnisz komfort w miejscach, gdzie spędzasz swój czas.