Generalny Dystrybutor Haier AC w Polsce
Producent i Generalny Dystrybutor Heiko AC

 

Refsystem to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją dotychczasową pozycję na rynku osiągnęła dzięki swojej polityce i zaangażowaniu pracowników. Sukces firmy opiera się na trzech filarach: jakości, wykwalifikowanej kadrze i na partnerstwie. Refsystem wprowadził na polski rynek markę Haier, a także posiada własną markę systemów klimatyzacji Heiko.

Najwyższa jakość produktów
Refsystem w swojej ofercie posiada wysokiej jakości systemy klimatyzacji Haier i Heiko.  Obie marki charakteryzuje funkcjonalność, elegancki design, energooszczędność i niezawodność, dzięki czemu są cenione zarówno w Polsce jak i zagranicą. Pozycja na rynku, znajdujących się w ofercie produktów, stale rośnie, co jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardów i promowania marek.

Wykwalifikowani pracownicy
Ogromną wartością firmy jest doświadczona kadra, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Pełni pasji i nowych pomysłów pracownicy są budulcem sukcesu. Refsystem zapewnia fachowe doradztwo, serwis i wsparcie marketingowe.

Otwartość na potrzeby Klientów
Refsystem jest godnym zaufania partnerem na rynku klimatyzacji. Charakteryzuje się rzetelnością i wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Firma kładzie ogromny nacisk na terminowość dostaw i kompetentną obsługę, bo to Klienci są wyznacznikiem jakości.

Misją Refsystem jest oferowanie Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie technicznego wyposażenia w różnego rodzaju obiektach, budynkach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, czy budynkach użyteczności publicznej. Głównym celem jest zwiększenie zakresu dotychczasowych działań. Projektanci mogą skorzystać z programu doborowego i doświadczonego działu technicznego, który dba o zaplecze doradcze, serwisowe i gwarancyjne. Ponadto regularnie organizowane są szkolenia techniczne, które znacznie usprawniają procesy instalacji i serwisu urządzeń.