REFSYSTEM

Refsystem – Generalny Dystrybutor Heiko.

Refsystem to dynamicznie rozwijająca się firma, która wciąż wzmacnia swoją rynkową pozycję dzięki stale rozwijającej się ofercie oraz wypracowaniu wysokich standardów opieki sprzedażowej i posprzedażowej. Refsystem opiera swój sukces na czterech filarach: wysokiej jakości produktów oraz usług, partnerstwie, otwartości na potrzeby swoich Klientów oraz wykwalifikowanej kadrze.

W odpowiedzi na potrzeby rynku Refsystem dołączył do Grupy Iglotech w 2006 roku, która składa się z powiązanych ze sobą Spółek: Iglotech Sp. z o.o., Refsystem Sp. z o.o., Neovent Sp. z o.o. Spółka k., Refrigas Sp. z o.o. oraz Esprom Sp. z o.o.
Spółki współpracują ze sobą w zakresie produkcji, sprzedaży, dostaw towaru oraz doradztwa produktowego, chcąc tym samym zapewnić swoim Partnerom dostęp do najwyższej jakości usług oraz towarów.

Refsystem – Zaufany Partner:

Refsystem to godny zaufania partner charakteryzujący się rzetelnością, dla którego priorytetem są Klienci – to oni stanowią wyznacznik jakości. Firma kładzie nacisk na terminowość dostaw oraz kompetentną obsługę, chcąc tym samym zapewnić Klientów o jakości swoich usług. Misją firmy jest oferowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie wyposażenia w budynkach mieszkalnych, użytku publicznego oraz w miejscach takich jak restauracje czy hotele, a jej głównym celem jest ciągłe poszerzanie zakresu swoich dotychczasowych działań.

Na swoim koncie Refsystem posiada wyróżnienia takie jak Delta czy Gepardy Biznesu, które czynią go godnym zaufania Partnerem oraz świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez firmę usług.

Już dwukrotnie Refsystem został wyróżniony nagrodą Delta – prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja za zajęcie I miejsca, tym samym potwierdzając swoje doskonałe wyniki finansowe, dynamiczny rozwój oraz stabilną pozycję na rynku. Nagrody Delta są przyznawane od 2015 roku i od tamtego czasu Refsystem został wyróżniony już cztery raz! Wybór laureatów opiera się na ekonomicznej analizie wśród firm z całej Polski, a brane pod uwagę są takie aspekty jak: tempo rozwoju branży oraz kondycja poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.

Kolejną z nagród, którą trzeci rok z rzędu został wyróżniony Refsystem to Gepardy Biznesu – nagroda przyznawana najprężniej rozwijającym się przedsiębiorstwom. Jest ona przyznawana w oparciu o wyniki analiz przeprowadzanych przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” oraz Instytut Europejskiego Biznesu za pomocą publicznych rankingów potwierdzających wiarygodność oraz rzetelność firmy. Gepardy Biznesu to nagroda przyznawana ze względu na wyniki sprzedażowe oraz dynamiczny rozwój firmy.

Refsystem od lat dynamicznie się rozwija oferując wysokiej jakości produkty, bardzo dobre warunki handlowe oraz wsparcie techniczne i marketingowe, a potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia znajdujące się na koncie firmy.

Wysoka jakość produktów

Refsystem posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty –systemy klimatyzacji oraz pompy ciepła charakteryzujące się nowoczesną technologią oraz funkcjonalnością spełniając wszystkie oczekiwania Klientów końcowych.
Umacnia swoją pozycję na rynku poprzez swój profesjonalizm, dbałość o Klienta, ale również dzięki ofercie produktów, w której każdy z Klientów znajdzie urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb.
Urządzenia w ofercie Refsystemu posiadają takie funkcje jak cicha praca, sterowanie Wi-Fi oraz charakteryzują się wysoką energooszczędnością.
Od 2017 roku w ofercie Refsystem znajdują się produkty marki Heiko. Charakteryzują się one funkcjonalnością, energooszczędnością oraz niezawodnością. Dodatkowym atutem jest elegancki design i kompaktowa konstrukcja, które sprawiają, że Użytkownicy bez problemu dopasują je do swojego wnętrza.

Dystrybucja

Refsystem zapewnia swoich Klientów nie tylko o wysokiej jakości swoich produktów, ale również o wysokiej jakości dystrybucji urządzeń, która odbywa się do największych polskich hurtowni oraz za granicę do takich miejsc jak: Francja, Belgia, Litwa czy Holandia.

Zainteresowanie produktami marki wciąż rośnie. Powstają nowe powierzchnie magazynowe, w których przechowywane są urządzenia. Dzięki temu Refsystem zapewnia stałą dostępność swoich towarów oraz krótki łańcuch dostaw. Jest to ogromna zaleta, ponieważ urządzenia są dostępne na miejscu dla Klientów końcowych, dzięki temu skraca się również czas montażu urządzenia.
Jeden z większych magazynów dla produktów Refsystem powstał w Swarożynie, w województwie pomorskim.

Produkty Refsystem to gwarancja jakości – wysokiej klasy systemy klimatyzacji oraz energooszczędne pompy ciepła Monoblok to innowacyjne rozwiązania do Twojego domu.