Dodatkowe dofinansowanie na zakup pomp ciepła HEIKO

15 lutego 2024

 

Instalatorze, czy wiesz, że?

Twoi Klienci wymieniając stary piec na pompę ciepła Heiko mogą uzyskać dodatkowe dofinansowanie w wysokości ok. 2200 zł!

Korzyści z Inwestycji w Pompę Ciepła Heiko:


Oszczędność Energii

Pompy ciepła Heiko pozyskują energię z otoczenia, co sprawia, że są one znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne piece. To oznacza niższe rachunki za energię

Ekologia

Zredukuj swój wpływ na środowisko, inwestując w ekologiczne źródło ciepła. Pompy ciepła Heiko są przyjazne dla środowiska, pomagając w ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych.

Komfort

Pomp ciepła Heiko zapewnia równomierne i stabilne ogrzewanie pomieszczeń oraz dostarcza ciepłą wodę użytkową. Odczuj różnicę w komforcie i wygodzie swojego domu.

Dofinansowanie

Kupując pompy ciepła Heiko, inwestorzy mogą skorzystać z różnych programów dofinansowań. Dofinansowania te wspierają ochronę środowiska i pozwalają obniżyć koszty zakupu i instalacji urządzeń.


Bezzwrotna Dotacja w Ramach Programu „Zwrot za Piec”

Dzięki współpracy z firmą EnMS od 2024 r. Inwestorzy mogą zyskać dodatkowe dofinansowanie, które jest całkowicie bezzwrotne. Stanowi to rewolucyjny krok w wspieraniu gospodarstw domowych i przedsiębiorstw w inwestycję w pompy ciepła. Ta dodatkowa forma wsparcia zachęca do zastosowania jednego z najbardziej opłacalnych rozwiązań energetycznych, jednocześnie minimalizuje początkowe obciążenia finansowe dla beneficjentów.

Jak skorzystać z nowego dofinansowania do pompy ciepła? To proste – z Twoją pomocą Inwestor zrobi to w kilku krokach

1. Złóż ofertę na pompę ciepła Heiko – składając ofertę Inwestorowi wspomnij o możliwościach dofinansowania zakupu pomp ciepła z naszej oferty. Na koniec przedstaw nową możliwość pozyskania dodatkowych 2207 zł na inwestycję w postaci atrakcyjnego bonusu! To gwarantowana bezzwrotna kwota, którą można łączyć z innymi formami dofinansowań.

2. Wraz z Klientem wypełnij krótki formularz kontaktowy dostępny poniżej. Wniosek o dodatkowe dofinansowanie należy wysłać przed rozpoczęciem inwestycji.

3. Następnie Inwestor z pomocą doradcy EnMS wypełni wniosek o dofinansowanie.

4. Podpisanie umowy – Inwestor po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku podpisze umowę z EnMS – zrobi to online bądź tradycyjnie.

5. Dostarczenie przez Inwestora wniosku rozliczeniowego wraz z dokumentacją techniczną i fakturą za zakup i montaż instalacji z pompą ciepła oraz protokół odbioru – dostarczymy Ci kartę techniczną produktu, etykietę energetyczną oraz deklarację zgodności CE. To wystarczy by rozliczyć dofinansowanie!

Wypełnij formularz już teraz!

Wysokość dofinansowania – od czego zależy?

Wysokość dofinansowania zależy od roku budowy budynku oraz rodzaju instalowanego urządzenia. Na przykład, dla budynków wybudowanych przed 1971 rokiem, dofinansowanie przy zakupie pompy ciepła HEIKO wynosi 2 069,44 złotych


Sprawdź ofertę Pomp Ciepła HEIKO

ZAINTERESOWANY ZAKUPEM POMPY CIEPŁA?

Znajdź instalatora w Twojej okolicy