Heiko na targach MCE w Mediolanie!

27 lutego 2024

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Instalatorów na swoje stoisko podczas największych targów branży HVAC&R w Europie. Już 12 marca czekamy na Państwa w Fiera Milano, hala 7, stoisko nr Z.40.

Targi Mostra Convegno Expocomfort (MCE) odbywające się w Mediolanie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w branży HVAC&R w Europie. To globalna platforma biznesowa dla wiodących firm działających w sektorze instalacji wodnych, grzewczych, systemów wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Jej celem jest budowanie trwałych relacji biznesowych i sojuszy strategicznych z kluczowymi dostawcami branży HVAC&R na rynkach europejskich i światowych.

Tegoroczna edycja targów w Mediolanie to ponad 1 300 zarejestrowanych wystawców z całego świata, a wśród nich HEIKO. To doskonała okazja do zaprezentowania marki z szeroką ofertą urządzeń klimatyzacyjnych oraz grzewczych, wykorzystujących energię odnawialną. To także okazja do przedstawienia nowości produktowych i zaawansowanych technologii, pozwalających na energooszczędną pracę całego systemu.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną systemy klimatyzacyjne HEIKO, zarówno w konfiguracji split, jak i urządzenia kasetonowe. Wśród zaprezentowanych na stoisku nowości znajdą się także pompy ciepła  HEIKO THERMAL, Thermal Plus oraz POOL – czyli energooszczędne powietrzne pompy ciepła typu monoblok o klasie energooszczędności A+++, działające na ekologicznym czynniku R32.


Zapoznaj się z ofertą

Pobierz najnowszy katalog