Generalny Dystrybutor Haier AC w Polsce
Producent i Generalny Dystrybutor Heiko AC

Heiko jest marką, która powstała w 2018 r. Klimatyzatory Heiko to nowoczesne systemy, które swoimi funkcjami zapewniają maksymalny komfort dla użytkowników. Zgodnie z oczekiwaniami Klientów, powstają urządzenia nowoczesne, ekonomiczne i bardzo dobrej jakości. Heiko oferuje:

  • systemy klimatyzacyjne – rozwiązania Split, Multi Split i klimatyzatory przenośne. System Multi Split oferowany jest w różnych kombinacjach. Są to zarówno produkty ścienne, a także kasetonowe. Ponadto, w asortymencie znalazł się również klimatyzator przenośny. Jest to ciekawie zaprojektowane urządzenie o czterech trybach pracy: chłodzenie, grzanie, osuszanie i nawiew.  Dzięki wyposażeniu w kółka i uchwyty do przenoszenia, możliwa jest zmiana miejsca pracy urządzenia;
  • pompy ciepła – typu monoblok, stanowiące kompaktowe urządzenia zawierające w sobie hermetycznie zamknięty układ, dzięki czemu użytkownicy nie tracą przestrzeni w budynku.

Najwyższa jakość produktów
Refsystem w swojej ofercie posiada wysokiej jakości systemy klimatyzacji Haier i Heiko.  Obie marki charakteryzuje funkcjonalność, elegancki design, energooszczędność i niezawodność, dzięki czemu są cenione zarówno w Polsce jak i zagranicą. Pozycja na rynku, znajdujących się w ofercie produktów, stale rośnie, co jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardów i promowania marek.

Wykwalifikowani pracownicy
Ogromną wartością firmy jest doświadczona kadra, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Pełni pasji i nowych pomysłów pracownicy są budulcem sukcesu. Refsystem zapewnia fachowe doradztwo, serwis i wsparcie marketingowe.

Otwartość na potrzeby Klientów
Refsystem jest godnym zaufania partnerem na rynku klimatyzacji. Charakteryzuje się rzetelnością i wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Firma kładzie ogromny nacisk na terminowość dostaw i kompetentną obsługę, bo to Klienci są wyznacznikiem jakości.

Misją Refsystem jest oferowanie Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie technicznego wyposażenia w różnego rodzaju obiektach, budynkach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, czy budynkach użyteczności publicznej. Głównym celem jest zwiększenie zakresu dotychczasowych działań. Projektanci mogą skorzystać z programu doborowego i doświadczonego działu technicznego, który dba o zaplecze doradcze, serwisowe i gwarancyjne. Ponadto regularnie organizowane są szkolenia techniczne, które znacznie usprawniają procesy instalacji i serwisu urządzeń.

Nagroda Delta za rok 2021 dla Refsystemu to ogromne wyróżnienie dla marki Heiko.

Spółka będąca generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacyjnych i pomp ciepła HEIKO
na terenie Europy drugi rok z rzędu zajęła czołowe miejsce w prestiżowym rankingu tworzonym corocznie przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, honorującym firmy z najlepszymi wynikami finansowymi, dynamiką wzrostu oraz stabilną pozycją na rynku branży HVAC w Polsce.

Nagroda DELTA za dynamiczny rozwój to potwierdzenie, że działania i decyzje, które podejmujemy to droga skuteczna i słuszna. Nie brakuje nam jednak motywacji do jeszcze większego zaangażowania i rozwoju – podkreśla Leszek Bystrzycki, Prezes Zarządu.